Odszkodowanie za błędy na izbie przyjęć


Skorzystaj już dziś z naszej wiedzy i doświadczenia


Odszkodowanie za błędy na izbie przyjęć. W sytuacji, gdy staniesz się ofiarą błędu medycznego powinieneś poprosić o radę profesjonalnego pełnomocnika. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie i z licznymi sukcesami reprezentują pacjentów, którzy ucierpieli na skutek zaniedbań przez personel medyczny izby przyjęć.

Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Zapewnia swoim Klientom bezpłatną pomoc prawną, empatię i spersonalizowane usługi.

Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna analiza sprawy


Zadzwoń do nas już dziś, a będziesz miał możliwość rozmowy z naszym Specjalistą, który bezpłatnie przeanalizuje Twoją sprawę. Utrzymujemy bliskie relacje z cenionymi ekspertami z zakresu błędów medycznych, którzy pomagają nam w interpretacji zapisów w dokumentacji medycznej. Płacisz tylko za sukces i nie pobieramy zaliczek.

Pamiętaj, że czas na zgłoszenie błędu medycznego jest ograniczony przez prawo, więc nie zwlekaj zadzwoń lub napisz do nas teraz.

Bezpłatna konsultacja

Najczęściej popełniane błędy medyczne i diagnostyczne na izbie przyjęć


Nawet w renomowanych szpitalach o odpowiednim stopniu referencyjności zdarzają się zaniedbania i naruszenia. Najczęstsze błędy na izbie przyjęć obejmują:

  • błędy diagnostyczne (pomiędzy 37 a 55 procent wszystkich błędów na izbie przyjęć), w tym nierozpoznanie zgłaszanych objawów lub ich niewłaściwa interpretacja,
  • brak przeprowadzenia dokładnego wywiadu lekarskiego,
  • brak ustalenia niezbędnych informacji podczas wywiadu z pacjentem (na przykład alergia na lek),
  • podanie niewłaściwego leku,
  • nie poinformowanie pacjenta o jego stanie zdrowia, wdrożonym leczeniu, planowanych działaniach i możliwych powikłaniach.

Brak wysokich standardów opieki medycznej


Istnieje wiele rozbieżności pomiędzy poszczególnymi izbami przyjęć w Polsce. Niektóre oferują opiekę medyczną na najwyższym poziomie, lecz niestety nie jest to normą. Powinniśmy starać się wprowadzić zmiany na tej płaszczyźnie oraz coraz więcej oczekiwać od osób, którym powierzamy nasze zdrowie i życie. Oczywiście, wielu pacjentów przybywających na izbę przyjęć nie udaje się uratować, a lekarze są bezsilni ze względu na zaawansowanie choroby lub zakres obrażeń. Powikłania czy też śmierć nie zawsze są wynikiem błędu medycznego. Aby uznać, że błąd w sztuce lekarskiej miał miejsce należy dokładnie przeanalizować panujące standardy i procedury związane z udzielaniem pomocy medycznej.

Masz prawo do wysokiej jakości opieki medycznej


Uważamy, że każdy ma prawo do wysokiej jakości opieki medycznej. Wiemy, że lekarze nie są cudotwórcami i nie mogą wyleczyć każdej choroby, pomóc w każdym przypadku. Ale to, co mogą zrobić, to pracować sumiennie z wielką starannością, aby postawić właściwą diagnozę przy użyciu aktualnej, dostępnej w nowoczesnej medycynie wiedzy, a ich uwaga winna skupiać się na potrzebach i stanie zdrowia pacjenta.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych związanych z błędami diagnostycznymi. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Twojej rodzinie świadczenia. Wystarczy jeden telefon, aby bezpłatnie skonsultować Twoją historię i ocenić jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się. Jesteśmy profesjonalistami.

Zadzwoń teraz, a nasi Specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę opieką.
Wystarczy Twój jeden telefon, a zajmiemy się Twoją sprawą +48 722 080 080 lub napisz do nas e-mail kontakt@krop.org.pl to nic nie kosztuje, a może tylko pomóc. Sprawdź jak możemy pomóc Twojej rodzinie.

});