Potrzebujesz pomocy...


Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych pomaga poszkodowanym w wypadkach: komunikacyjnych, w pracy i rolnictwie oraz w wyniku błędów medycznych uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie oraz rentę.

Profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę naszego Klienta oraz uzyskanie dla niego najwyższych świadczeń jest dla nas celem każdego dnia. Jesteśmy konsekwentni i nieustępliwi w obronie interesów naszych Klientów zarówno przed Ubezpieczycielem jak i Sądem, dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo naszemu Klientowi i jego Najbliższym.

Najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie tylko z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych prowadzi sprawy odszkodowawcze na terenie całego kraju. Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą potrzebnymi do zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych, medycznych, z zakresu prawa pracy oraz rekonstrukcji wypadków. Mamy wieloletnią praktykę w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z wypadkami oraz błędami medycznymi. Współpracujemy z wysoko cenionymi biegłymi, którzy pomagają nam precyzyjnie określić, gdzie i kiedy doszło do błędu medycznego lub wypadku oraz jakie były jego konsekwencje.

Prawnicy Krajowego rejestru Osób Poszkodowanych mają długą i imponującą praktykę zawodową. Rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą Twoje postępowanie odszkodowawcze lub bliskiej Ci osoby. Będziemy Cię wspierać, na każdym etapie postępowania skutecznie walcząc o Twoje interesy.

Nasi Specjaliści są zaangażowani i rozumieją Twoje potrzeby. Szanujemy prawo do informacji dlatego też zapewniamy naszym Klientom regularny kontakt z osobistym opiekunem, który bezpośrednio relacjonuje przebieg postępowania na każdym etapie sprawy. Niezwłocznie odpowiadamy na wszystkie telefony i e-maile. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych oferuje bezpłatną pomoc i analizę sprawy. Zorganizuj swój czas, tak aby opowiedzieć nam swoją historię. Chroń swoje prawo do sprawiedliwości.

Referencje naszych Klientów

Po wypadku ubezpieczyciel chciał mi wypłacić zaledwie część tego co mi się wręcz należało. Jakaś kpina. Skontaktowałam się z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych i bardzo pomogli. Uzyskałam w konsekwencji więcej niż oczekiwałam :)

Joanna Paluszek


});