Odszkodowania za wypadki samochodowe


Czy wiesz że...?

  1. Badania pokazują, że profesjonalny pełnomocnik może uzyskać ponad 3,5 razy wyższe odszkodowanie powypadkowe, niż gdy zgłaszasz sam szkodę. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych uzyska dla Ciebie na pewno więcej.
  2. Płacisz tylko za sukces, żadnych zaliczek, żadnych pieniędzy z góry do czasu kiedy wywalczymy dla Ciebie maksymalnie możliwe zadośćuczynienie, odszkodowanie i/lub rentę z polisy OC sprawcy wypadku.
  3. Nasi prawnicy mają ponad 20 lat doświadczenia w pomaganiu ofiarom wypadków samochodowych.
  4. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach w całej Polsce każdego dnia.
  5. Mamy 97 - procentowy wskaźnik sukcesu w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych.
  6. Zapewnimy Ci skuteczną reprezentację przed Ubezpieczycielem i/lub Sądem (cywilnym i karnym).
  7. Zrobimy to wszystko bez opłaty, chyba że wygramy sprawę.
Bezpłatna konsultacja

Twoja historia jest dla nas najważniejsza


Masz w tej chwili zapewne wiele rzeczywistych problemów: zmagasz się z bólem i cierpieniem zarówno psychicznym jak i fizycznym. Twoje życie nagle wywróciło się do góry nogami i nikt Cię na to nie przygotował. Zapewne czujesz dezorientację i frustrację, że jedynym powodem Twoich obrażeń jest inny nieostrożny kierowca.

Procedura uzyskania należnych Ci świadczeń nie musi być skomplikowana – zwłaszcza, gdy masz Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych po swojej stronie. Dochodzenie roszczenia z pomocą naszych wykwalifikowanych prawników specjalizujących się w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych jest jedynym sposobem, aby uzyskać godne odszkodowanie, na które zasługujesz.

Co roku w Polsce zgłaszanych jest Policji około 35 000 wypadków, w których ginie około 3 000 osób i zostaje rannych ponad 40 000 osób. Twój przypadek nie jest dla nas jedynie statystyką. Dla nas każdy klient jest ważny. Nasi prawnicy osobiście angażują się w każdą sprawę. Chcemy dowiedzieć się, jak doszło do wypadku i jak wpłynął on na Twoje życie. Chcemy poznać Twoją sytuację, żeby móc jak najlepiej Ci pomóc. Opowiemy Twoją historię Towarzystwu Ubezpieczeniowemu oraz Sędziemu tak, abyś nie musiał martwić się o przyszłość.

Wspólnie osiągniemy sukces


Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych będzie walczył za Ciebie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli na powrocie do zdrowia. Zapewniamy każdemu poszkodowanemu osobistą opiekę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Opowiedz nam swoją historię. Będziemy Cię uważnie słuchać i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wspólnie osiągniemy sukces, na który zasługujesz i pomożemy Ci odzyskać stabilizację finansową, abyś mógł z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba poważnie ucierpiała w wypadku komunikacyjnym, porozmawiaj z naszym Specjalistą. Zadzwoń teraz pod numer +48 722 080 080 lub napisz do nas na email kontakt@krop.org.pl. Zapewnimy Ci bezpłatną konsultację u zaangażowanego i kompetentnego Specjalisty. Możesz również skontaktować się z nami poprzez wiadomość e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy, a jeden z naszych pracowników niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci pomocy.

});