Odszkodowania za wypadki w transporcie


Co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy?


Jeżeli prowadzisz firmę z branży TSL, wiesz dobrze z jaką odpowiedzialnością się to wiąże. Każdy błąd, pomyłka może kosztować krocie.

Zapewnimy Ci pomoc prawną przy likwidacji wszystkich szkód tak, aby interes Twojej firmy był zawsze chroniony.

Dodatkowo, zaoszczędzisz wiele cennych godzin. Nie będziesz musiał zajmować się procedurami związanymi z likwidacją szkody z polisy OC, AC, OC Przewoźnika lub OC Spedytora.

Ubezpieczyciele często grają na zwłokę. Chcą przeciągać wszystko w czasie, aby zmęczyć przedsiębiorcę. Zwlekają aż powiesz: nie mam czasu, siły lub ochoty więcej z nimi walczyć i odpuszczasz.

My nie odpuścimy, będziemy na każdym etapie walczyć w imieniu Twojej firmy, a Ty będziesz miał czas zająć się „robieniem biznesu”, czyli tym na czym znasz się najlepiej.

bezpłatna konsultacja

Czy wiesz że...?


  1. Badania pokazują, że profesjonalny pełnomocnik może uzyskać ponad 3,5 razy wyższe odszkodowanie, niż gdy zgłaszasz sam szkodę. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych uzyska dla Ciebie na pewno więcej.
  2. Nasi prawnicy mają ponad 20 lat doświadczenia w pomaganiu ofiarom wypadków samochodowych.
  3. Pomagamy firmom z branży Transport, Spedycja, Logistyka na terenie całej Polsce każdego dnia.
  4. Zapewnimy Ci skuteczną reprezentację przed Ubezpieczycielem i/lub Sądem.

A teraz przejdźmy do konkretów:


  • będziemy reprezentować Twoją firmę przed Ubezpieczycielem i w Sądzie - jeżeli będzie taka potrzeba,
  • przeprowadzimy cały proces likwidacji szkody od zgłoszenia do wypłaty lub wyegzekwowania odszkodowania,
  • możemy zająć się również windykacją należności, sporami z pracownikami, analizą i przygotowaniem wszelkich umów.

Kim jesteśmy?


Nasz zespół ekspertów i prawników z zakresu szeroko pojętego prawa transportowego dysponuje unikalną i specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem w obsłudze firm z branży TSL. Nasi prawnicy zdobywali doświadczenie pracując zarówno dla Ubezpieczycieli, jak i dla firm transportowych. Dzięki połączeniu wiedzy, kompetencji oraz umiejętności zdobytych po dwóch stronach barykady nasi prawnicy wyróżniają się wysoką skutecznością w podejmowanych działaniach.

Bezpłatna analizaW Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych znajdziesz najlepszą pomoc prawną. Nasi wysoko wykwalifikowani prawnicy są zobowiązani do wymierzania sprawiedliwości. Będziemy walczyć o uzyskanie jak najwyższego świadczenia, aby zapewnić poszkodowanemu przedsiębiorcy najwyższe możliwe odszkodowanie.

Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych już dziś. Zapewniamy wsparcie oraz szczegółową analizę każdego przypadku. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości dochodzenia roszczeń.

});