Odszkodowanie za amputację kończyny


Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych pomaga wrócić do codzienności


Naszą misją jest pomoc w tych trudnych chwilach tak, aby poszkodowany otrzymał wszelką należną mu pomoc, opiekę oraz wsparcie materialne. Ponadto, zajmiemy się uzyskaniem najwyższej możliwej rekompensaty za cierpienia wynikłe z wypadku oraz zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji czy protezy. Dla nas każdy klient jest ważny. Nasi prawnicy osobiście angażują się w każdą sprawę. Chcemy dowiedzieć się, jak doszło do wypadku, jak wpłynął on na Twoje życie. Chcemy poznać Twoją sytuację, żeby móc jak najlepiej Ci pomóc. Opowiemy Twoją historię Towarzystwu Ubezpieczeniowemu oraz Sędziemu tak, abyś nie musiał martwić się o przyszłość.

Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna analiza sprawy


Zadzwoń już dziś, a będziesz miał możliwość rozmowy z naszym Specjalistą, który bezpłatnie przeanalizuje Twoją sprawę. Utrzymujemy bliskie relacje z cenionymi ekspertami z zakresu rekonstrukcji wypadków, którzy pomagają nam w rekonstrukcji wydarzeń i wskazaniu winnych. Płacisz tylko za sukces w momencie wypłaty odszkodowania. Nie pobieramy żadnych zaliczek za przyjęcie oraz analizę sprawy.
Czas na zgłoszenie wypadku jest ograniczony zatem nie zwlekaj zadzwoń +48 722 080 080 lub napisz do nas już teraz kontakt@krop.org.pl, aby zachować swoje prawo do sprawiedliwości i odszkodowania.

Bezpłatna konsultacja

Jakie roszczenia Ci przysługują?


Nasi prawnicy wiedzą, że wypadek w wyniku którego dochodzi do amputacji kończyny, może być fizycznie, emocjonalnie i finansowo przytłaczający. W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych dbamy o Twoje potrzeby i ciężko pracujemy, żeby uzyskać należne Ci odszkodowanie, abyś mógł odbudować swoje życie.

Błąd w sztuce lekarskiej


Czy niewłaściwe leczenie ran lub zaniedbania chirurgów spowodowały infekcję, która rozwinęła się tak bardzo, że aby ratować życie pacjenta należało dokonać amputacji? Czy to w wyniku błędu w sztuce lekarskiej doprowadzono do amputacji, której można było uniknąć?
Jeżeli tak, pociągniemy do odpowiedzialności winnego lekarza, zespół lekarzy czy szpital i uzyskamy najwyższe możliwe odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę.

Wypadki budowlane


Czy wadliwa maszyna spowodowała upadek ciężkiego przedmiotu na kończynę? Czy to uszkodzone elektronarzędzie spowodowało rany palców u rąk i nóg, prowadzące do amputacji?
Zbadamy szczegółowo każdą sytuację, aby określić wszystkie możliwe strony, które dopuściły się do zaniedbania tak, aby mogły zostać pociągnięte do odpowiedzialności finansowej.

Wypadki w magazynach i fabrykach


Czy Twoja ręka została zmiażdżona w niebezpiecznej maszynie? Czy może została uszkodzona przez wadliwą taśmę produkcyjną? Dokładnie przeanalizujemy sytuację, aby określić, czy uzasadnione będzie roszczenie do producenta sprzętu, czy też może doszło do zaniedbania którejś ze stron.

Wypadek komunikacyjny


Nasi prawnicy wiedzą, że wypadek, w wyniku którego dochodzi do amputacji kończyny, może być fizycznie, emocjonalnie i finansowo przytłaczający. W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych dbamy o Twoje potrzeby i ciężko pracujemy, aby uzyskać należne Ci odszkodowanie, dzięki któremu będziesz mógł odbudować swoje życie.

Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba ucierpiała w poważnym wypadku, porozmawiaj z naszym pracownikiem, zadzwoń teraz tel. +48 722 080 080, zapewniamy bezpłatną konsultację u zaangażowanej i kompetentnej osoby. Możesz również skontaktować się z nami poprzez e-mail kontakt@krop.org.pllub wypełnić formularz kontaktowy, a jeden z naszych pracowników niezwłocznie skontaktuje się z Tobą.

});