Odszkodowanie za błąd chirurga


Czy wiesz, że...


Odszkodowanie za błąd chirurga. Odszkodowanie za błędy chirurgiczne.

W przypadku wystąpienia błędu w procedurze chirurgicznej, chirurg lub szpital może ponieść odpowiedzialność za zaniedbanie w sztuce medycznej. Doświadczeni prawnicy Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych są w stanie Ci pomóc, jeśli padłeś ofiarą błędu medycznego

Jeżeli podejrzewasz wystąpienie błędu medycznego lub jeśli niepokoi Cię zachowanie lekarzy i zaczynają pojawiać się powikłania, a stan Twojego zdrowia znacząco się pogarsza to niezwłocznie zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Bywają też sytuacje, kiedy objawy powikłań dają o sobie znać po kilku latach np. pozostawienie ciała obcego w organizmie pacjenta.

Jeżeli przypuszczasz, że stałeś się ofiarą błędu medycznego pilnie skontaktuj się z naszym doświadczonym prawnikiem z zakresu błędów lekarskich.

Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych celem uzyskania profesjonalnej opinii prawnej.

Mamy wieloletnie doświadczenie i uzyskujemy najwyższe odszkodowania dla klientów, którzy ucierpieli z powodu błędów medycznych.
Nie spodziewaj się tego, że lekarze przyznają się do winy – w takich sytuacjach niezwykle pomocna jest opinia innych specjalistów z danej dziedziny. Wiemy jak sobie z tym poradzić, zadzwoń do nas już dzisiaj!


Rodzaje błędów chirurgicznych


Niektóre naruszenia, które mogą wskazywać na wystąpienie błędu w sztuce lekarskiej:

  • zaniedbanie podczas monitorowania pacjenta,
  • przygotowanie niewłaściwego pola operacyjnego i przeprowadzenie operacji na zdrowej części ciała,
  • uszkodzenie nerwów lub naczyń krwionośnych,
  • pozostawienie ciał obcych w organizmie pacjenta,
  • transfuzja krwi niezgodnej grupowo,
  • niedbałość w trakcie wszczepiania endoprotezy, która prowadzi do dysproporcji długości nóg.

Doświadczenie w skomplikowanych sprawach błędów medycznych


Tematyka prawa medycznego jest trudna i skomplikowana oraz wymaga pomocy prawnika ze szczególnym doświadczeniem w sprawach medycznych, znajomością zawiłości przepisów prawnych i dostępem do lekarzy, którzy analizują dokumentację medyczną dokonując profesjonalnej oceny potencjalnych zaniedbań czy też naruszenia standardów.

Prawnicy Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych codzienne obsługują trudne przypadki błędów medycznych i nadużyć personelu medycznego. Jesteśmy zaznajomieni z terminologią medyczną, procedurami i standardami postępowania. Utrzymujemy kontakty z najlepszymi lekarzami z branży, aby uzyskać wiarygodne i bezstronne opinie. Jesteśmy bardzo zaangażowani w poprawę standardów opieki medycznej.

Uważamy, iż niekompetentni i nieuważni lekarze powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, ponieważ narażają pacjentów w trakcie zabiegów lub podczas innych procedur medycznych na utratę zdrowia i życia. W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych, wiemy, że pacjenci są coraz bardziej świadomi i znają swoje prawa. Ofiary błędów medycznych każdego dnia muszą walczyć o swoje zdrowie i powrót do pełnej sprawności. Naszym zadaniem jest zapewnienie klientom i ich rodzinom lepszego i bezpiecznego jutra.

Konsekwencje błędów chirurgicznych


Pacjenci, którzy stali się ofiarami błędu medycznego są narażeni na śmierć lub poważny uszczerbek na zdrowiu. Pierwsze powikłania pooperacyjne mogą pojawić się w przeciągu trzech miesięcy od wystąpienia błędu medycznego. Najczęściej obserwowane powikłania to: zakażenie, posocznica, krwotok, krwiak, niewydolność oddechowa lub pojawienie się otwartej rany w miejscu szwów.


Ograniczenia czasowe w sprawach błędów medycznych


Nie zwlekaj! Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych, jak tylko zaczniesz podejrzewać wystąpienie błędu medycznego.

Terminy przedawnienia ograniczają okres, w jakim osoba poszkodowana ma możliwość dochodzenia roszczeń.

Zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.


Bezpłatna konsultacja
});