Błędna diagnoza raka prostaty


Wieloletnie doświadczenie procesowe


W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych znajdziesz doświadczonych prawników, na których możesz polegać. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra ma wieloletnie doświadczenie procesowe oraz wygrywa znaczne kwoty rekompensat dla ofiar wszelkiego rodzaju błędów medycznych, w tym również zadośćuczynienia dla bliskich ofiar niezdiagnozowania raka prostaty.

Współpracujemy z szanowanymi ekspertami medycznymi, którzy pomagają nam w opracowaniu materiału dowodowego niezbędnego do udowodnienia nadużyć ze strony lekarza, oraz wykazania, że bezprawne działanie lub zaniechanie było rzeczywistą przyczyną pogorszenia się Twojego zdrowia lub utraty bliskiej Ci osoby (czemu ubezpieczyciele szpitali i lekarzy często próbują zaprzeczyć).


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji


Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych ma doświadczenie w pokonywaniu przeszkód stojących na drodze do wymierzenia sprawiedliwości i osiągnięcia ponadprzeciętnych rezultatów.

Zadzwoń do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych, aby chronić swoje prawo do sprawiedliwości. Każdy dzień, który bezpowrotnie upływa naraża Twoje roszczenie na ryzyko przedawnienia. Zbyt wiele ofiar błędów lekarskich zwleka za długo narażając się na bezpowrotną stratę możliwości dochodzenia swoich praw. Nie czekaj, skorzystaj już dziś z bezpłatnej konsultacji. Możemy pomóc.

bezpłatna konsultacja

Objawy i czynniki ryzyka raka prostaty


Niektórzy mężczyźni mają zwiększone ryzyko zachorowania na raka prostaty, w szczególności:

 • mężczyźni będący potomkami w pierwszej linii osoby, która miała raka prostaty
 • mężczyźni, których dieta charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczu
 • mężczyźni, którzy są otyli

Objawy, które nie mogą być ignorowane obejmują:

 • trudności w oddawaniu moczu
 • osłabiony strumień moczu
 • potrzebę częstego oddawania moczu w nocy
 • krew w moczu

Badania przesiewowe w kierunku raka prostaty


Regularne badania są najlepszym sposobem diagnozowania raka prostaty, metody przesiewowe które mogą być w tym celu stosowane to między innymi:

 • antygen gruczołu krokowego (PSA)
 • obrazowanie radiograficzne
 • USG
 • biopsja
Połączenie wszystkich tych metod jest najbardziej skutecznym sposobem wykrywania raka prostaty we wczesnym stadium. Oczywiście lekarze posiadają narzędzia potrzebne do wykrycia raka prostaty we wczesnym stadium.

Niestety, nawet najlepsze narzędzia nauk medycznych są bezużyteczne, jeżeli nie są stosowane.

Mimo, że wystąpienie raka prostaty jest mniej prawdopodobne u młodszych mężczyzn, to nie znaczy, że nie występuje on wcale, dlatego też żaden lekarz nie może ignorować objawów ze względu na wiek mężczyzny.

Odkrycie, że masz raka prostaty może być frustrujące. Świadomość, że nowotwór został odkryty zbyt późno może wydawać się trudna do zaakceptowania. Utrata kogoś, kogo kochasz z powodu błędu medycznego jest bardzo bolesna. Lekarze mają obowiązek moralny i prawny, aby zapewnić każdemu pacjentowi najwyższy standard opieki.

Jeśli uważasz, że lekarz nie potraktował Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich właściwie, na przykład pomijając ważne objawy, błędnie odczytując wyniki badań czy testów przesiewowych, a nowotwór rozprzestrzenił się w Twoim organizmie, potrzebujesz najlepszego prawnika do spraw błędów medycznych, którego znajdziesz w Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych. Tylko pociągając niekompetentnych lekarzy do odpowiedzialności za ich zaniedbania możemy zmniejszyć szkody wyrządzone nieświadomym pacjentom, którzy wierzą w wiedzę i kompetencje swoich opiekunów.


Masz prawo do wysokiej jakości opieki medycznej


Uważamy, że każdy ma prawo do wysokiej jakości opieki medycznej.

Wiemy, że lekarze nie są cudotwórcami i nie mogą wyleczyć każdej choroby, pomóc w każdym przypadku. Ale to, co mogą zrobić, to pracować sumiennie z wielką starannością, aby postawić właściwą diagnozę przy użyciu aktualnej, dostępnej w nowoczesnej medycynie wiedzy, a ich uwaga winna skupiać się na potrzebach i stanie zdrowia pacjenta.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych związanych z błędami medycznymi. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Twojej rodzinie świadczenia.

Wystarczy Twój jeden telefon, a zajmiemy się Twoją sprawą. Zadzwoń +48 722 080 080 lub napisz do nas e-mail kontakt@krop.org.pl to nic nie kosztuje, a może tylko pomóc. Sprawdź jak możemy pomóc Twojej rodzinie.

});