Błąd w diagnozie raka skóry


Skontaktuj się z nami


Jeżeli czujesz, że Ty lub ktoś z Twoich bliskich ucierpiał z powodu błędnej diagnozy medycznej, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w wygrywaniu trudnych i skomplikowanych spraw dotyczących błędów medycznych na terenie całego kraju. Zgromadziliśmy doświadczonych ekspertów medycznych, którzy mają za zadanie zidentyfikować błąd medyczny oraz ustalić związek przyczynowo skutkowy między błędem w sztuce lekarskiej, a uszczerbkiem na zdrowiu czy śmiercią pacjenta. Dzięki temu nasi prawnicy dysponują ogromną wiedzą na temat błędów medycznych. Wielokrotnie stają przed sądem, aby w przekonywujący i wiarygodny sposób reprezentować osoby poszkodowane, wygrywając należne odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Jako klient Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych możesz oczekiwać opieki oraz indywidualnego podejścia z naszej strony, szybkiej odpowiedzi na e-maile, częstych rozmów telefonicznych na temat Twojej sprawy i regularnych sprawozdań na temat czynionych postępów. Jesteś dla nas naprawdę ważny. Pamiętaj, że czas na złożenie pozwu o błąd medyczny jest ograniczony.

Masz tylko trzy lata na zgłoszenie błędu diagnostycznego.

Nie zwlekaj, zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl już dzisiaj i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Czy wiesz, że...?


Jeśli konsultowałeś się z lekarzem w sprawie niepokojącego znamienia na swoim ciele, lub jeśli zaplanowane po konsultacjach z dermatologiem badania przesiewowe w kierunku zdiagnozowania raka skóry pominęły znamię, które okazało się później zmianą nowotworową lub stanem przedrakowym, a teraz cierpisz na zaawansowane stadium czerniaka to mogłeś paść ofiarą błędu medycznego. Wszelkie podejrzane znamiona na ciele należy poddać biopsji w celu ustalenia, czy zmiana na skórze jest nowotworowa oraz czy powinna zostać usunięta, zanim rozprzestrzeni się do innych miejsc w organizmie.

Dlaczego lekarz może błędnie zdiagnozować raka skóry?


Poniższe błędy medyczne mogą prowadzić do nierozpoznania raka skóry:

  • lekarz rozpatrywał wyłącznie Twoją historię medyczną, nie biorąc pod uwagę czynników ryzyka w rodzinie
  • lekarz nie podjął decyzji o skierowaniu do dalszych badań, mimo widocznych objawów
  • w badaniu zabrakło pewnych obszarów ciała i rak został pominięty
  • nastąpił błąd w laboratorium i lekarze nie zostali poinformowani o odnalezieniu komórek rakowych

Choć czerniak złośliwy jest najbardziej niebezpieczny, niezdiagnozowanie podstawowej komórki lub raka płaskonabłonkowego może również prowadzić do przykrych konsekwencji, takich jak konieczność znoszenia zabiegów i operacji, które wiążą się z ryzykiem powikłań pooperacyjnych i innymi szkodliwymi skutkami.

Jeśli lekarz zignorował objawy raka skóry i choroba awansowała do etapu gdzie niezbędne jest agresywne leczenie i Twoje życie zostało zagrożone, lub jeśli wymagana jest chemioterapia, radioterapia, chirurgia lub inne inwazyjne zabiegi, lub jeśli ktoś Tobie bliski umarł w wyniku błędnej diagnozy czerniaka, skonsultuj się z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych. Sprawdzimy czy lekarz lub pracownicy laboratorium popełnili błąd medyczny. Jeżeli tak, możesz otrzymać odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za ból i cierpienie towarzyszące leczeniu lub zadośćuczynienie za utratę bliskiej Ci osoby.

Dowodzenie swoich praw przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym lub przed Sądem jest często bardzo skomplikowane, wymaga dużej wiedzy prawniczej oraz medycznej. W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych dysponujemy dużą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie błędów medycznych a ponadto, współpracujemy z zaufanymi lekarzami różnych specjalizacji, którzy profesjonalnie opiniują dokumentację medyczną na potrzeby sądów. Każdego dnia pomagamy naszym klientom uzyskać zadośćuczynienia oraz odszkodowania za błędy medyczne w diagnozie.

Masz prawo do wysokiej jakości opieki medycznej


Uważamy, że każdy ma prawo do wysokiej jakości opieki medycznej. Wiemy, że lekarze nie są cudotwórcami i nie mogą wyleczyć każdej choroby, pomóc w każdym przypadku. Ale to, co mogą zrobić, to pracować sumiennie z wielką starannością, aby postawić właściwą diagnozę przy użyciu aktualnej, dostępnej w nowoczesnej medycynie wiedzy, a ich uwaga winna skupiać się na potrzebach i stanie zdrowia pacjenta.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych związanych z błędami medycznymi. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Twojej rodzinie świadczenia.

Wystarczy jeden telefon, aby bezpłatnie skonsultować Twoją historię i ocenić jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się, znamy się na tym. Zadzwoń teraz, a nasi specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę opieką. Wystarczy jeden telefon, a zajmiemy się Twoją sprawą. Zadzwoń +48 722 080 080 lub napisz do nas e-mail kontakt@krop.org.pl to nic nie kosztuje, a może tylko pomóc. Sprawdź jak możemy pomóc Twojej rodzinie.

Bezpłatna konsultacja
});