Odszkodowanie za błąd medyczny przy porodzie - porażenie splotu barkowego


Czy jesteś w stanie zapewnić najlepszą opiekę niepełnosprawnemu dziecku?


Nic nie może cofnąć czasu, jeśli doszło do błędu medycznego, ale dochodzenie odszkodowania za błąd medyczny przy porodzie pozwala pociągnąć do odpowiedzialności winnych jego popełnienia i stanowi przestrogę dla środowiska medycznego, by podobna tragedia nie przytrafiła się już nigdy nikomu innemu.

Zasługujesz na sprawiedliwość, a my zrobimy wszystko na co prawo pozwala, aby ją zapewnić! Dlatego tak ważne jest, aby każdy przypadek błędu medycznego przy porodzie był zgłaszany. Nie zwlekaj, jeżeli podejrzewasz błąd personelu medycznego. Zapewnimy Ci pomoc prawną bez opłat z góry. Napisz do nas lub zadzwoń teraz.

Urazy okołoporodowe są olbrzymią tragedią i bardzo często wymagają rozległej, kosztownej terapii, leczenia, rehabilitacji i długoterminowej opieki. Skutkiem urazu są obciążenia finansowe i emocjonalne dla całej rodziny. Aby dać Twojemu dziecku szansę na rozwój i bezpieczną przyszłość, skontaktuj się z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych już dziś.

Twoje dziecko zasługuje na godne życie. Wspólnie rozpoczniemy walkę ze służbą zdrowia, żeby zapewnić nieprzerwaną opiekę medyczną, rehabilitację oraz edukację Twojego dziecka na najwyższym poziomie. W przypadku wygranej sprawy Twoja rodzina otrzyma zwrot aktualnie ponoszonych kosztów oraz przyszłych wydatków, wraz z godnym zadośćuczynieniem dla Twojego dziecka za ból, niepełnosprawność i zmniejszone widoki na przyszłość.

bezpłatna konsultacja

Zrób pierwszy krok…


Dla wielu ofiar błędów okołoporodowych pomysł rozmowy z prawnikiem może wydawać się trudny.


  • Może obawiasz się, że będziesz musiała zapłacić wysoką cenę, aby porozmawiać z prawnikiem - ale nie martw się, nasza konsultacje są bezpłatne, nie będziesz musiała nic płacić z góry, rozliczamy się tylko za efekt!
  • Może obawiasz się skomplikowanej procedury i nie wiesz co robić, gdy doszło do błędu medycznego. Spokojnie! Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i nie powodować żadnych dodatkowych stresów. Zbierzemy jak najwięcej informacji o Twojej sytuacji i okolicznościach w jakich doszło do błędu przy porodzie. Wyjaśnimy Ci cały proces i jakie działania trzeba podjąć krok po kroku, aby sprawa zakończyła się dla Ciebie pomyślnie. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zapytaj!
  • Może obawiasz się, po tym wszystkim co Cię spotkało, że będzie Ci trudno w jasny i prosty sposób wyjaśnić nam co się stało – wiemy, że nie jesteś lekarzem – po prostu opowiedz nam swoja historię i udziel odpowiedzi na nasze pytania najlepiej jak potrafisz. Gdy jesteśmy zaznajomieni z całą sytuacją, możemy przeanalizować dokumentację medyczną, aby zbadać czy doszło do nieprawidłowości w leczeniu i czy personel medyczny popełnił błąd.
  • Możesz czuć lęk, aby nam zaufać - już raz zaufałeś lekarzowi i negatywne tego skutki odczuwasz po dziś dzień. Ale cele naszych prawników są dokładnie takie jak Twoje. Chcemy wywalczyć dla Ciebie i Twojej rodziny najwyższe możliwe do uzyskania pieniądze, które zapewnią Ci bezpieczną przyszłość. Pamiętaj, że my zarabiamy dopiero w tedy, kiedy Ty otrzymasz należne Ci odszkodowanie. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat z góry, zatem nie będziemy tracić Twojego czasu i pieniędzy, jeśli sprawa nie będzie rokować pozytywnie.

  • Jeżeli Twoje dziecko doznało urazu porodowego, najważniejszy jest pilny kontakt z doświadczonym, skutecznym i współczującym prawnikiem zajmującym się takimi sprawami. Nasi Prawnicy rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą dochodzenie w sprawie urazu okołoporodowego.

Potrzebujesz prawnika, który pomoże Ci uzyska wysokie odszkodowanie


Jeśli lekarz lub położna nie przewidzieli mogących wystąpić komplikacji w czasie porodu to warto uzyskać należne odszkodowanie za poniesione koszty na leczenie, rehabilitację i terapię u psychoterapeuty, jak również zadośćuczynienie za ból i cierpienie dziecka oraz pogorszenie się jakości życia.

Bardzo możliwe, że decyzje podjęte w czasie Twojego porodu były niewłaściwe, a wykonanie cesarskiego cięcia mogło uratować zdrowie Twojego dziecka. Udowodnienie zaniedbania może być trudne i wymaga doświadczonego prawnika, który korzysta ze wsparcia lekarzy oceniających zaniedbania oraz zakres wyrządzonej szkody.

Nasi wysoko wykwalifikowani prawnicy specjalizujący się w błędach przy porodzie są zobowiązani do wymierzenia sprawiedliwości. Wspólnie możemy powstrzymać niedbalstwo lekarzy i szpitali odpowiedzialnych za udzielenie niewłaściwej opieki medycznej. Będziemy walczyć o uzyskanie jak najwyższego roszczenia, aby zapewnić najlepszą opiekę dla Ciebie i Twojego dziecka, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych już dziś. Zapewniamy wsparcie oraz bezpłatną, szczegółową analizę dokumentacji z przebiegu ciąży i porodu. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości dochodzenia roszczeń, a płacisz tylko za wygraną sprawę. Walczymy o sprawiedliwość i poprawę jakości opieki medycznej w Polsce.

Dystocja barkowa


Leczenie porażenia splotu barkowego


Jeżeli dziecko cierpi i doznało porażenia splotu barkowego to na pewno będzie wymagało intensywnej rehabilitacji celem poprawienia zakresu ruchów ręki.

Rehabilitacja powinna rozpocząć się od około trzeciego tygodnia życia, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu stawów, przykurczowi lub sztywności. Niemniej jednak mimo starań rehabilitantów i fizjoterapeutów może dojść do trwałego uszczerbku na zdrowiu, a dziecko nigdy nie będzie mieć w pełni funkcjonalnego ramienia i barku.

W przypadku porażenia splotu barkowego może również dojść do zaburzeń proporcji dziecka w obrębie barków. Poza problemami funkcjonalnymi obraz ciała dziecka może zostać zaburzony i wpłynąć na jego samoocenę, co wymaga leczenia psychologicznego w uzupełnieniu z fizjoterapią.

Bezpłatna analiza


W Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych znajdziesz najlepszą pomoc prawną. Nasi wysoko wykwalifikowani prawnicy specjalizujący się w zakresie błędów medycznych są zobowiązani do wymierzania sprawiedliwości. Wspólnie powstrzymamy niedbalstwo lekarzy i szpitali odpowiedzialnych za nieudzielenie właściwej opieki dla matek i niemowląt, w tym szczególnie ważnym okresie. Będziemy walczyć o uzyskanie jak najwyższego roszczenia, aby zapewnić najlepszą opiekę dla dziecka, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Zadzwoń 722 080 080 lub napisz e-mail kontakt@krop.org.pl do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych już dziś.

Zapewniamy wsparcie oraz szczegółową analizę dokumentacji z przebiegu ciąży i porodu. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości dochodzenia roszczeń, a płacisz tylko za wygraną sprawę. Walczymy o sprawiedliwość i poprawę jakości opieki medycznej w Polsce.

bezpłatna konsultacja

});