odszkodowaniaHome
odszkodowanieOdszkodowania
powypadkowe
kancelaria odszkodowawczaBłędna
diagnostyka prenatalna
kancelaria odszkodowawczaUrazy i błędy
okołoporodowe
kancelaria odszkodowawczaOdszkodowanie za
błąd lekarski
prawo spadkowePrawo
spadkowe
kancelaria odszkodowawczaWypadek
przy pracy
kancelaria odszkodowawczaWypadki
rolnicze
krop pytania i odpowiedziPytania i odpowiedzi
kancelaria odszkodowawczaBlog
kancelaria odszkodowawczaKontakt

Blog

Rekordowe odszkodowanie za błąd lekarskiRekordowe odszkodowanie za błąd lekarski

Rekordowe odszkodowanie za błąd lekarski jest szansą na lepsze życie dla poszkodowanych pacjentów. Polskie sądy są coraz bardziej przychylne dla pacjentów, a kwoty rekompensat wypłacanych przez szpitale z roku na rok wzrastają. Niestety, jeszcze daleko nam do ideału, a procesy o błąd medyczny wciąż trwają latami. Poszkodowani pacjenci przez wiele lat muszą walczyć o sprawiedliwość, m.in. ze względu na długie oczekiwanie na terminy rozpraw sądowych, czy opinie biegłych odwlekane w czasie przez wiele miesięcy.

Poszkodowani pacjenci pozostają bez środków do życia na czas trwania procesu…

Coraz częściej słyszy się o „rekordowych odszkodowaniach” od szpitali. To wspaniała wiadomość, ale nie tylko korzystne rozstrzygnięcie sądu jest ważne z perspektywy poszkodowanego pacjenta. Niestety, wieloletnie procesy uniemożliwiają szybkie uzyskanie należnej rekompensaty przez poszkodowanych pacjentów. W związku z powyższym, poszkodowani i często głęboko niepełnosprawni pacjenci pozostają bez środków do życia na czas trwania procesu. Wszystko to ma ogromny wpływ na pogorszenie się ich stanu zdrowia…

Wywalczymy dla Ciebie rentę na czas trwania procesu

Znaleźliśmy sposób na przewlekłość postępowania w sądach i walczymy nie tylko o odszkodowanie za błąd lekarski, czy zadośćuczynienie, ale też o rentę na czas trwania procesu. Jedna z poszkodowanych pacjentek otrzymała aż 9 325 zł miesięcznej renty i teraz spokojnie czeka na wyrok.

Jak to zrobiliśmy?

Udało nam się uprawdopodobnić roszczenie, a sąd przychylił się do naszej prośby. Teraz ubezpieczyciel szpitala regularnie wypłaca środki na konto poszkodowanej.

To straszne, że pieniądze, które należą się poszkodowanym pacjentom tak trudno jest dla nich odzyskać…

Czas procesu jest dla poszkodowanych pacjentów niezwykle trudny. Poszkodowani muszą zmierzyć się z zeznaniami lekarzy, którzy w wielu sytuacjach starają się przerzucić całą odpowiedzialność na pacjenta…

Proces wiąże się z długim oczekiwaniem na wyrok, a szpitale niczego nie ułatwiają i mimo ewidentnych dowodów na błąd lekarski, odwołują się od wyroków I instancji. To straszne, że pieniądze, które należą się pacjentom, tak trudno jest dla nich odzyskać. Pamiętaj, jeśli zdecydujesz się na dochodzenie roszczeń to tylko u boku prawnika do spraw błędów medycznych, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie do poprowadzenia sprawy.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych stoi po stronie poszkodowanych pacjentów

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych wspiera poszkodowanych pacjentów w walce o sprawiedliwość oraz należną rekompensatę. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby poszkodowani pacjenci mogli spokojnie patrzeć w przyszłość. Walczymy o lepsze jutro dla Was i Waszych rodzin. Walczymy o poprawę jakości opieki medycznej w polskich szpitalach.

 

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl