odszkodowaniaHome
odszkodowanieOdszkodowania
powypadkowe
kancelaria odszkodowawczaBłędna
diagnostyka prenatalna
kancelaria odszkodowawczaUrazy i błędy
okołoporodowe
kancelaria odszkodowawczaOdszkodowanie za
błąd lekarski
prawo spadkowePrawo
spadkowe
kancelaria odszkodowawczaWypadek
przy pracy
kancelaria odszkodowawczaWypadki
rolnicze
krop pytania i odpowiedziPytania i odpowiedzi
kancelaria odszkodowawczaBlog
kancelaria odszkodowawczaKontakt

Blog

Śmierć dziecka przy porodzieŚmierć dziecka przy porodzie w wyniku błędu medycznego

Śmierć dziecka przy porodzie” w wyniku błędu medycznego –  tę smutną historię usłyszałam w pociągu.

Wchodząc do przedziału kończyłam rozmowę przez telefon z 3-letnią dziewczynką – córką przyjaciółki. Moje szczebiotanie do słuchawki wzbudziło jakieś dziwne, lekko nostalgiczne, zainteresowanie jedynej pasażerki przedziału.

Pociąg nabierał prędkości, gasły ostatnie światła opuszczanego miasta, gdy kobieta rozpoczęła swoją opowieść. „… Ja nigdy nie będę mogła tak rozmawiać z moją córeczką, nigdy nie będę mogła jakkolwiek rozmawiać. Nigdy nawet nie usłyszę jej głosu, żadnego dźwięku…

Tylko ta cisza tuż po porodzie… Lekarz powiedział, że zabrakło kilku sekund, by moja córka mogła żyć. Kilka sekund zadecydowało o życiu mojego dziecka… Pamiętam to niekończące oczekiwanie na izbie przyjęć, badania KTG, spadki tętna, później znów oczekiwanie na anestezjologa, gdy w końcu podjęto decyzję o cesarskim cięciu i na koniec śmierć dziecka przy porodzie…

Godziny oczekiwania, a wystarczyłoby kilka sekund, bym nie musiała samotnie wracać do pustego domu z nierozpakowaną torbą pełną małych ubranek w pastelowych kolorach…

Czasami myślę o drugim dziecku, wiem jednak, że jedyna szansa dla mnie to in vitro, a ja straciłam pracę… I teraz już nie wiem, czego powinnam się uchwycić? Czy mam planować ciążę? Czy szukać pracy, by mieć pieniądze na cokolwiek? Czy może po prostu powinnam się odprężyć, bym  w końcu w tę ciążę mogła zajść?”

zadzwoń teraz

Gdzie szukać pomocy? 

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań z polis OC placówek medycznych w przypadku śmierci dziecka przy porodzie na skutek błędu medycznego.

Jeśli Ty lub osoba która kochasz ucierpiała na skutek błędu medycznego i chciałabyś uzyskać informację, czy przysługuje Ci odszkodowanie – skontaktuj się z nami. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

Pieniądze, które możemy wywalczyć nie zawsze mogą zmienić bieg wydarzeń, jednak mogą otworzyć furtkę do nowej, lepszej przyszłości. Czasami wystarczy zmienić jeden element w naszym życiu, by inne dobre zmiany mogły nastąpić same.

Prawnicy Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych mają wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z błędami medycznymi przy porodzie. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Tobie świadczenia. Wystarczy jeden telefon, aby bezpłatnie skonsultować Twoją historię i ocenić jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się, znamy się na tym. Zadzwoń teraz, a nasi specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę opieką.

bezpłatna porada

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl