odszkodowaniaHome
odszkodowanieOdszkodowania
powypadkowe
kancelaria odszkodowawczaBłędna
diagnostyka prenatalna
kancelaria odszkodowawczaUrazy i błędy
okołoporodowe
kancelaria odszkodowawczaOdszkodowanie za
błąd lekarski
prawo spadkowePrawo
spadkowe
kancelaria odszkodowawczaWypadek
przy pracy
kancelaria odszkodowawczaWypadki
rolnicze
krop pytania i odpowiedziPytania i odpowiedzi
kancelaria odszkodowawczaBlog
kancelaria odszkodowawczaKontakt

Blog

Śmierć w wypadku komunikacyjnymŚmierć w wypadku komunikacyjnym – spełnić marzenia tych, którzy odeszli

Każda informacja na temat wypadków komunikacyjnych przypomina Ci na nowo ten dzień. Zaczął się zwyczajnie, jak każdy inny. Poranne krzątanie, niedopita kawa pozostawiona na kuchennym stole… A później ten telefon. Najgorszy w Twoim życiu – suchy komunikat, informujący o śmierci tak bliskiej Ci osoby. Śmierć na skutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym – uzupełnił bezbarwny głos. Na chwilę Twój oddech zatrzymał się.  Czekasz, by usłyszeć coś jeszcze. Jednak ten ponury głos milczy. A cisza tylko dopełnia tę najbardziej bolesną prawdę. Prawdę ostateczną.

bezpłatna konsultacja prawna

Czy istnieje sprawiedliwość?

Pierwsze dni po tragedii przeżywasz jak w letargu, mechanicznie wypełniając codzienne obowiązki. Nie myślisz o ubieganiu się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku, choć znajomi nieśmiało podsuwają takie działania. Prowadzone jest dochodzenie. Padają rzeczowe pytania policji. Wreszcie ustalono sprawcę wypadku. Wypadku, który tak okrutnie odmienił Twoje życie.

W takich chwilach pojawiają się pytania o sprawiedliwość. O ukaranie winnego. Pojawiają się też obawy, czy wystarczy siły, możliwości, wreszcie pieniędzy, by tę sprawiedliwość wymierzyć. Rozumiemy to. I chcemy Ci pomóc.

Spełnić marzenia tych, którzy odeszli

Każdy człowiek, który tak nagle musi umrzeć, którego życie nagle zostaje przerwane, zostaje pozbawiony szansy, by dokończyć swoje sprawy, by wywiązać się z obowiązków. Pozostawia np. niedokończony dom, dziecko, do którego już nigdy nie pójdzie na wywiadówkę… Pozostawia też swoje niespełnione marzenia. Marzenia odkładane na później… Teraz tylko Ty możesz spełnić te marzenia. A my możemy Ci pomóc uzyskać pieniądze, aby stało się to łatwiejsze. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych zajmuje się profesjonalną pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Spełnij zatem marzenia, bo to my kształtujemy tych, których już nie ma, a którzy wciąż żyją w naszych sercach.

Więcej o śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych

zadzwoń teraz

Gdzie szukać pomocy?

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej zawodowego pełnomocnika procesowego skontaktuj się z nami. Dys­ponu­jemy doświadczeniem potrzebnym do zrozu­mienia skom­p­likowanych zagad­nień prawnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z wypadkami komunikacyjnymi. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Twojej rodzinie świadczenia. Wystarczy jeden telefon, aby bezpłatnie skonsultować Twoją historię i ocenić jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się, znamy się na tym. Zadzwoń teraz, a nasi specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę opieką.

bezpłatna porada

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl