Zostałeś poszkodowany i doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu w wypadku komunikacyjnym? Gwarantujemy Ci
bezpłatną poradę prawną i analizę Twojej sprawy. Zaufaj nam i opowiedz swoją historię.

Odszkodowania Powypadkowe Uzyskane dla Naszych Klientów

dochodzenie odszkodowań powypadkowych

193 200 zł

odszkodowanie powypadkowe
za złamanie nogi

dochodzenie odszkodowań powypadkowych

259 900 zł

odszkodowanie powypadkowe
za potrącenie na pasach

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych

350 000 zł

zadośćuczynienie
za śmierć dziecka

dochodzenie odszkodowań powypadkowych

900 000 zł

odszkodowanie z OC sprawcy
za trwałe kalectwo

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych w 4 prostych krokach!

dochodzenie odszkodowań powypadkowych
odzyskiwanie odszkodowań
odszkodowania powypadkowe
dochodzenie odszkodowań powypadkowych

Odszkodowania powypadkowe

Kiedy masz prawo do odszkodowania powypadkowego?

Kto może ubiegać się o zadośćuczynienie i odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego?

O odszkodowanie z OC sprawcy wypadku może ubiegać się: kierowca, pieszy, pasażer, rowerzysta. Uzyskujemy dla poszkodowanych wysokie świadczenia w formie zadośćuczynienia dla najbliższych i członków rodziny, którzy utracili w zdarzeniach komunikacyjnych swoich bliskich.

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych.

 • Nasi doświadczeni adwokaci uzyskują przeciętnie 4 razy wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, niż gdybyś sam dochodził odszkodowania.
 • Bezpłatnie przeprowadzimy analizę Twojej sprawy.
 • Nie pobieramy opłat za poradę ani za analizę prawną dokumentacji powypadkowej.
 • Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w zebraniu kluczowej dokumentacji, która będzie stanowiła dowód w sprawie o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę.
 • Działamy w sposób kompleksowy  na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.
 • Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań w Polsce i nieustępliwi w dążeniu do prawdy.

 • Profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę naszego Klienta oraz uzyskanie dla niego najwyższych świadczeń jest dla nas celem każdego dnia.
 • Wyróżniają nas najwyższe standardy obsługi klienta.
 • Jesteśmy konsekwentni i nieustępliwi w obronie interesów naszych Klientów, zarówno przed Ubezpieczycielem jak i Sądem, dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo naszemu Klientowi oraz jego Najbliższym.
 • Nasz zespół prawny może poszczycić się wieloletnim doświadczeniemdochodzeniu odszkodowań za trudne i skomplikowane zdarzenia drogowe.

 • Zaufaj naszym specjalistom i powierz nam dochodzenie należnego Tobie odszkodowaniaNasze działania zabezpieczą Twoją przyszłość. Z nami nie będziesz już musiał martwić się o bieżące wydatki i rehabilitację po wypadku.

 • Szanujemy Twoje prawo do informacji, dlatego też zapewniamy naszym Klientom regularny kontakt z osobistym opiekunem, który bezpośrednio relacjonuje przebieg postępowania na każdym etapie sprawy. Niezwłocznie odpowiadamy na wszystkie telefony i e-maile.
 • Zorganizuj swój czas, tak aby opowiedzieć nam swoją historię. Chroń swoje prawo do sprawiedliwości.

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych – na co mogę liczyć?

Jako poszkodowany w wypadku, masz prawo do odszkodowania  z OC sprawcy. Możesz starać się o wypłatę następujących świadczeń:

 • Odszkodowania powypadkowe to jednorazowe świadczenie. Jego wysokość powinna pokryć wszelkie koszty związane z następstwem wypadku, czyli np. zakupem leków i opłaceniem rehabilitacji.
 • Jeżeli wypadek był na tyle poważny, że nie możesz powrócić do wykonywania zawodu, kwota odszkodowania powinna być na tyle wysoka, abyś mógł się przekwalifikować.
 • Masz prawo do odszkodowania za utracony dochód. Złamana kończyna i długa rehabilitacja uniemożliwiają powrót do aktywności zawodowej. Jako poszkodowany, który nie mógł wrócić do pracy, masz prawo do rekompensaty z tytułu utraconych dochodów.
 • Jako osoba poszkodowana w wypadku, możesz także wystąpić z żądaniem przyznania renty wyrównawczej. Celem wypłaty takiego świadczenia jest pokrycie kosztów z tytułu wzmożonego zapotrzebowania na opiekę medyczną.
 • Zadośćuczynienie. Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku, to nie tylko doznałeś urazów fizycznych, lecz bardzo prawdopodobne, że także psychicznych. Z tego tytułu również przysługuje Ci rekompensata pieniężna.
 • Zgłoszenie szkody kosztuje Cię tyle co wykonanie telefonu do nas 722 080 080

 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

 • Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy zapewnią Ci należną rekompensatę za ból oraz cierpienie fizyczne i psychiczne, którego doznałeś w wyniku wypadku komunikacyjnego.
 • Koszty leczenia i rehabilitacji w przypadku poważnych obrażeń są bardzo wysokie.
 • Aby było Cię stać na leczenie oraz konsultacje medyczne u najlepszych specjalistów, już dziś zleć nam dochodzenie należnych Ci świadczeń (odszkodowanie powypadkowe).
 • Powszechną praktyką jest zaniżanie lub odmowa wypłaty odszkodowania za obrażenia doznane w wyniku wypadku.
 • Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają sztaby prawników, aby maksymalizować zyski poprzez zaniżanie wypłacanych odszkodowań powypadkowych. Dlatego warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy przy dochodzeniu należnych odszkodowań.

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych –  jaką kwotę mogę dochodzić?

 • Aby ustalić możliwą do uzyskania kwotę odszkodowania powypadkowego od sprawcy wypadku komunikacyjnego musimy zapoznać się z Twoją dokumentacją medyczną i stratami, jakich doznałeś w wyniku wypadku.
 • W przypadku zadośćuczynienia i odszkodowania za wypadek śmiertelny dla rodziny zmarłego musimy ustalić jakie relacje łączyły te osoby z ofiarą wypadku.
 • Chcesz uzyskać szybko odpowiedź dotyczącą odszkodowań powypadkowych zadzwoń teraz lub wyślij zgłoszenie – oddzwonimy możliwie najszybciej

Odzyskiwanie odszkodowania – jakie dokumenty?

 • Zabezpiecz wszelkie możliwe dokumenty związane z wypadkiem samochodowym i jego skutkami.
 • Zbieraj rachunki i faktury związane z leczeniem i innymi kosztami jakie musiałeś ponieść.
 • Pamiętaj, że czas działania jest bardzo ważny, aby zabezpieczyć swoje prawa skontaktuj się z nami tak szybko jak to możliwe. Pamiętaj, że roszczenie wynikające z uszczerbku na zdrowiu wobec sprawcy wypadku i jego ubezpieczyciela należy bardzo precyzyjnie  opisać. Nie zgłaszaj sam szkody, błędy popełnione na samym początku mogę zmniejszyć kwotę zadośćuczynienia, odszkodowania i renty lub pozbawić Cię całkowicie prawa do odszkodowania powypadkowego. Zadzwoń teraz!

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Koto wypłaca odszkodowanie powypadkowe komunikacyjne?

Jak dochodzić odszkodowań powypadkowych?

 • Zadzwoń 722 080 080 lub wyślij zgłoszenie korzystając z formularza kontaktowego – nasi eksperci bezpłatnie odpowiedzą na Twoje pytania.
 • Pamiętaj nie pobieramy zaliczek i żadnych opłat wstępnych, jeżeli zlecisz nam uzyskanie należnego odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy. Płacisz tylko za sukces, działamy w modelu No Win, No Fee, to gwarantuje Ci, że będzie nam zależało, aby Twoje odszkodowanie było jak najwyższe.
 • Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych jest wiodącą kancelarią odszkodowawczą w Polsce, zaufaj naszej skuteczności i doświadczeniu!
 • Więcej o problematyce odszkodowań znajdziesz na naszym blogu
 • Obsługujemy klientów w całym kraju
 • Odszkodowania powypadkowe Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin etc.
Jak uzyskać odszkodowanie powypadkowe?

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych

Po pierwsze należy ustalić zakład ubezpieczeń sprawcy, ponieważ to on będzie zobowiązany do naprawienia szkody. Po drugie szczególnie istotne jest oczywiście zgłoszenie samej szkody, a co więcej opisanie swojego żądania, a także jego uzasadnienie. Bezsprzecznie należy przyjąć, że zwłaszcza precyzyjne przedstawienie swoich roszczeń będzie kluczowe. Co za tym idzie, poszkodowany winien odpowiednio wskazać czego się domaga i jednocześnie przedstawić na to dowody.

Czego możesz żądać z OC sprawcy wypadku?

Żądania od sprawcy wypadku komunikacyjnego

Zasadniczo z OC sprawcy wypadku można z pewnością żądać odszkodowania powypadkowego, czyli zwrotu kosztów leczenia, dojazdów a także rehabilitacji, czy też lekarstw. Kolejno należy wskazać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, a ponadto za cierpienie fizyczne oraz psychiczne. Co więcej, możesz domagać się zwrotu utraconych zarobków, z tego powodu, że miał miejsce wypadek, a następnie leczenie. Poza tym może przysługiwać Ci prawo do renty, co głównie jest związane ze zwiększonymi potrzebami, ale także z wyrównaniem różnicy w dochodach, które wcześniej uzyskiwałeś.

Kiedy starać się o odszkodowanie powypadkowe?

Przedawnienie odszkodowania powypadkowego

Generalnie o odszkodowanie powypadkowe należy się starać po zakończeniu leczenia. Roszczenie z tego tytułu przedawnia się z upływem lat trzech od momentu dowiedzenia się o szkodzie, jak również o osobie, która odpowiada za jej naprawienie. Jednocześnie należy przyjąć, iż termin ten ostatecznie może być dłuższy tj. nawet do 20 lat. Z tego powodu, kluczowa jest kwalifikacja czynu. W konsekwencji trudno jednoznacznie wskazać odpowiedni moment, zatem zgłoś się do nas już dziś.

Ile można dostać odszkodowania z OC sprawcy?

Odszkodowanie za wypadek – odzyskaj odszkodowanie od sprawcy

Niewątpliwie trudno jednoznacznie to stwierdzić. Szczególnie istotne jest oszacowanie szkód, których faktycznie doświadczyłeś, dlatego że na tej podstawie sąd oceni, jakie koszty zostały przez Ciebie poniesione. Wystarczy, ze do nas zadzwonisz. Nasi prawnicy po przeanalizowaniu dokumentów, będą mogli określić wysokość Twojego roszczenia odpowiednio do zaistniałej sytuacji.

Jak zgłosić szkodę z OC sprawcy?

Zgłoszenie szkody to ważny element dochodzenia odszkodowań powypadkowych

Po pierwsze należy bezzwłocznie zwrócić się do ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Zasadniczo mamy na to 3 lata, jednakże warto zrobić to od razu – zwłaszcza z miejsca zdarzenia, dlatego że niektórzy ubezpieczyciele zapewniają takie usługi, jak na przykład holowanie pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc szkodę zgłasza się on-line, a także telefonicznie i na piśmie, wysyłając list. Sporadycznie odbywa się to również osobiście.