Odszkodowania za wypadki komunikacyjne


Czy odebrałeś już należne Tobie i Twojej rodzinie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku?


Nieważne czy jesteś rowerzystą, pieszym, pasażerem czy kierowcą należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy, jeżeli doznałeś poważnych obrażeń w wypadku komunikacyjnym nie ze swojej winy po 10 sierpnia 1997 r. tj. prawie 20 lat wstecz.

Środki finansowe są konieczne, aby móc powrócić do pełnej sprawności. Wiemy jak kosztowne są długotrwałe leczenie i rehabilitacja. W sytuacji, gdy na skutek wypadku komunikacyjnego zginął ktoś Tobie bliski możesz starać się o zadośćuczynienie za ból i cierpienie jakiego doznałeś.

Pieniądze nie przywrócą życia osobie, którą straciłeś w tragicznych okolicznościach. Jednakże środki finansowe mogą okazać się dla Ciebie niezbędne w tych trudnych chwilach oraz zabezpieczą Twoją przyszłość, którą jeszcze niedawno wyobrażałeś sobie inaczej…

Bezpłatna konsultacja

Jak szukać pomocy?


Zapewniamy każdemu poszkodowanemu osobistą opiekę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Opowiedz nam swoją historię. Będziemy Cię uważnie słuchać i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wspólnie osiągniemy sukces, na który zasługujesz i pomożemy Ci odzyskać stabilizację finansową, abyś mógł z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba poważnie ucierpiała w wypadku komunikacyjnym, porozmawiaj z naszym Specjalistą. Zadzwoń teraz pod numer +48 722 080 080. Zapewnimy Ci bezpłatną konsultację u zaangażowanego i kompetentnego Specjalisty. Możesz również skontaktować się z nami poprzez wiadomość e-mail kontakt@krop.org.pllub wypełnić formularz kontaktowy, a jeden z naszych pracowników niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci pomocy.

Twoja historia jest dla nas najważniejsza


Co roku w Polsce zgłaszanych jest Policji około 35 000 wypadków, w których ginie około 3 000 osób i zostaje rannych ponad 40 000 osób.

Twój przypadek nie jest dla nas jedynie statystyką. Dla nas każdy klient jest ważny. Nasi prawnicy osobiście angażują się w każdą sprawę. Chcemy dowiedzieć się, jak doszło do wypadku i jak wpłynął on na Twoje życie. Chcemy poznać Twoją sytuację, żeby móc jak najlepiej Ci pomóc. Opowiemy Twoją historię Towarzystwu Ubezpieczeniowemu oraz Sędziemu tak, abyś nie musiał martwić się o przyszłość.

});