Nieważne czy jesteś kierowcą, pasażerem czy pieszym, należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy wypadku,
jeżeli doznałeś uszczerbku na zdrowiu.
Zaufaj nam i opowiedz swoją historię. Powiemy Ci, czy masz szansę otrzymać odszkodowanie.

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

odszkodowanie z OC

153 200 zł

odszkodowanie z OC sprawcy
za złamanie nogi w wypadku

odszkodowanie z OC

253 900 zł

odszkodowanie z OC sprawcy
za potrącenie na pasach

odszkodowanie z OC sprawcy Warszawa

300 000 zł

zadośćuczynienie
za śmierć bliskiej osoby

odszkodowanie z OC sprawcy wypadku

891 800 zł

odszkodowanie z OC sprawcy
za trwałe kalectwo

Odszkodowanie z OC sprawcy

Sprawdź jak w 4 prostych krokach uzyskasz odszkodowanie z OC 

odszkodowanie z oc
odszkodowanie z oc
odszkodowanie z oc
odszkodowanie z oc

Odszkodowania z OC sprawcy wypadku…

Jak uzyskać odszkodowanie z OC?

 • Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym? Straciłeś zdrowie?
 • Sprawdź jak uzyskać odszkodowanie z OC dzięki naszej pomocy.
 • Bezpłatna analiza i porada prawna, rozliczenie tylko za sukces. Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie teraz.

Odszkodowania z OC sprawcy – co nas wyróżnia?

 • Nasi doświadczeni adwokaci uzyskują przeciętnie 4 razy wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, niż gdybyś sam dochodził odszkodowania.
 • Bezpłatnie przeprowadzimy analizę Twojej sprawy.
 • Nie pobieramy opłat za poradę ani za analizę prawną dokumentacji powypadkowej.
 • Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w zebraniu kluczowej dokumentacji, która będzie stanowiła dowód w sprawie o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę.
 • Działamy w sposób kompleksowy  na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.
 • Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań w Polsce i nieustępliwi w dążeniu do prawdy.
 • Profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę naszego Klienta oraz uzyskanie dla niego najwyższych świadczeń jest dla nas celem każdego dnia.
 • Wyróżniają nas najwyższe standardy obsługi klienta.
 • Jesteśmy konsekwentni i nieustępliwi w obronie interesów naszych Klientów, zarówno przed Ubezpieczycielem jak i Sądem, dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo naszemu Klientowi i jego Najbliższym.
 • Nasz zespół prawny może poszczycić się wieloletnim doświadczeniemdochodzeniu odszkodowań za trudne i skomplikowane zdarzenia drogowe.
 • Zaufaj naszym specjalistom i powierz nam dochodzenie należnego Tobie odszkodowaniaNasze działania zabezpieczą Twoją przyszłość. Z nami nie będziesz już musiał martwić się o bieżące wydatki i rehabilitację po wypadku.
 • Szanujemy Twoje prawo do informacji dlatego też zapewniamy naszym Klientom regularny kontakt z osobistym opiekunem, który bezpośrednio relacjonuje przebieg postępowania na każdym etapie sprawy. Niezwłocznie odpowiadamy na wszystkie telefony i e-maile.
 • Zorganizuj swój czas, tak aby opowiedzieć nam swoją historię. Chroń swoje prawo do sprawiedliwości.

Odszkodowanie z OC sprawcy – zgłoszenie szkody

 • Zgłoszenie szkody kosztuje Cię tyle co wykonanie telefonu do nas 722 080 080. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

 • Następnie zeskanuj lub skopiuj dokumentację dotycząca zdarzenia i przekaż ją naszemu Specjaliście.

 • Nasi prawnicy i biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków przeanalizują Twoją dokumentację i oszacują wysokość należnego Tobie i Twojej rodzinie odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty.

 • Uzyskujemy przeciętnie 4 razy wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, niż gdybyś sam dochodził odszkodowania.

 • Odzyskujemy odszkodowania powypadkowe na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami.

 • Nasz zespół prawny może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań za trudne i skomplikowane zdarzenia drogowe. Nasza wiedza i doświadczenie może pracować również dla Ciebie i Twojej rodziny.

 • Zaufaj naszym specjalistom i powierz nam dochodzenie należnego Tobie odszkodowania. Nasze działania zabezpieczą Twoją przyszłość. Z nami nie będziesz już musiał martwić się o bieżące wydatki i rehabilitację po wypadku.

Jak uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy?

Odszkodowanie z OC 

Pierwszym krokiem do uzyskania odszkodowania z OC sprawcy jest ustalenie, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym sprawca wypadku ma wykupiona polisę. Następnie należy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela i określić o jaką kwotę się ubiegasz. Jeśli jej nie podasz, ubezpieczyciel może pomóc Ci ją określić jednakże lepszym rozwiązaniem będzie podanie konkretnej kwoty, której chesz otrzymać. Ponadto będziesz proszony o przedłożenie wszelkiej dokumentacji, paragonów czy faktur potwierdzających wystąpienie szkody i leczenie.

Po dopełnieniu powyższych kroków pozostaje Ci jedynie czekać na propozycję zakładu ubezpieczeń odnośnie wysokości odszkodowania. W razie gdyby kwota przyznana przez ubezpieczyciela Cię nie satysfakcjonowała, możesz wystąpić z roszczeniem do sądu. Zasądzone odszkodowanie powypadkowe może być znacząco wyższe od tego, które proponował ubezpieczyciel.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy?

Najwyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku

Z pewnością kwoty wypłacane przez zakłady ubezpieczeń są zdecydowanie zaniżone i niewspółmierne do rzeczywistej szkody, cierpienia i bólu, jakich doświadczył poszkodowany. Aby uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie powypadkowe na pewno warto zdecydować się na drogę sądową. W tym przypadku bezsprzecznie potrzebna będzie fachowa pomoc profesjonalisty, dlatego zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Nasi prawnicy pomogą Ci w uzyskaniu godziwej rekompensaty za to, co Cię spotkało, a więc bezzwłocznie zadzwoń do nas i walcz o lepsze jutro już dziś!   Wciąż masz szansę, zatem nie zwlekaj.

Jak długo czeka się na odszkodowanie z OC sprawcy?

Kiedy fizycznie otrzymam odszkodowanie

Zasadniczo ubezpieczyciel ma 30 dni na wypłatę odszkodowania. Może się to jednak wydłużyć do 90 dni jeżeli istnieją przesłanki, które uniemożliwiają wypłatę w przepisowym terminie. Dzieje się tak wówczas gdy, istnieje problem z ustaleniem sprawcy wypadku. Postępowanie przed sądem trwa dłużej aniżeli przed ubezpieczycielem, jednakże ostatecznie warto poczekać. Cierpliwość niewątpliwie się opłaca.

Kto może dostać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku śmiertelnego?

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć

Zgodnie z art. 446 par. 3 sąd  może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego stosowne odszkodowanie. Ogólnie rzecz biorąc odszkodowanie za śmierć otrzymują zatem osoby bliskie, które pozostawały w więzi emocjonalnej ze zmarłą osobą. W szczególności będą to: małżonek, dzieci, rodzice zmarłego.

Jak napisać pismo o odszkodowanie z OC sprawcy

Pismo o odszkodowanie

Niewątpliwie, aby uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy najpierw trzeba złożyć wniosek do ubezpieczyciela. Można również zgłosić szkodę telefonicznie. Jeżeli jednak decydujesz się na formę pisemną, musisz pamiętać o kilku niezbędnych elementach.

W piśmie do ubezpieczyciela należy zawrzeć w szczególności: nazwę zakładu ubezpieczeń, nr polisy OC sprawcy, sprawcę, poszkodowanego, datę zdarzenia, żądanie wraz z uzasadnieniem oraz obrażenia, jakie odniósł poszkodowany, a także koszty leczenia. Są to z pewnością informacje, które muszą znaleźć się w pisemnym zgłoszeniu szkody. Bezsprzecznie niezwykle ważnym jest uzasadnienie swego żądania. Musimy bowiem wykazać dlaczego nasze roszczenie jest zasadne. Nie jest to łatwe zadanie, stąd skorzystanie z usług profesjonalisty może okazać się najlepszym wyjściem. Doświadczony prawnik przygotuje argumentację, która pomoże w uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania.