odszkodowaniaHome
odszkodowanieOdszkodowania
powypadkowe
kancelaria odszkodowawczaBłędna
diagnostyka prenatalna
kancelaria odszkodowawczaUrazy i błędy
okołoporodowe
kancelaria odszkodowawczaOdszkodowanie za
błąd lekarski
prawo spadkowePrawo
spadkowe
kancelaria odszkodowawczaWypadek
przy pracy
kancelaria odszkodowawczaWypadki
rolnicze
krop pytania i odpowiedziPytania i odpowiedzi
kancelaria odszkodowawczaBlog
kancelaria odszkodowawczaKontakt

Blog

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzieOdszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie zapewni Twojemu dziecku spokojną przyszłość. Nie będziesz już więcej martwić się o pieniądze potrzebne na leczenie, czy rehabilitację. Wychowywanie niepełnosprawnego dziecka wymaga od rodziców poświęcenia i  ogromnych nakładów finansowych. Zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych – my zajmiemy się dochodzeniem roszczeń, a Ty będziesz mógł w pełni skupić się na zdrowiu swojego dziecka. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie.

bezpłatna porada prawna

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie – rodzice czują ulgę

Proces w sprawie córeczki Agnieszki i Tomasza zakończył się w listopadzie 2015 roku i trwał 6 lat. Dzięki pomocy Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych udało się uzyskać, między innymi zwrot kosztów leczenia dziewczynki. Ukochana córeczka naszych Klientów cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Niestety, nie chodzi, nie mówi oraz nie widzi. Błąd podczas porodu spowodował nieodwracalne zmiany w mózgu. Mimo, że rodzice niepełnosprawnej dziewczynki są po rozwodzie, to postanowili wspólnie zawalczyć o dobro swojego dziecka.

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie – jak duże są koszty opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem?

Sama rehabilitacja metodą Vojty oraz NDT Bobath kosztowała młodych rodziców 2 880 zł miesięcznie. Dodatkowo, ponoszone były koszty, takie jak wizyty u specjalistów:

  • ortopeda 350 zł za wizytę
  • neurolog 140 zł za wizytę
  • neurologopeda 250 zł za wizytę

Rodzice opłacili dietetyka, jak również specjalistyczne usługi pielęgniarskie i opiekuńcze. Oczywiście, uwzględniliśmy też koszty dojazdów, turnusów rehabilitacyjnych oraz noclegi opiekunów podczas leczenia. Ponadto, wydatki na sprzęt rehabilitacyjny, zakup lekarstw, wózka inwalidzkiego oraz wdrożenie innowacyjnych terapii mających na celu poprawę jakości życia dziewczynki. Łącznie 350.000 złotych rocznie, zatem rodzice ponoszą ogromne koszty, aby poprawić jakość życia córeczki.

zadzwoń teraz

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie – przystosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej

Dzięki pieniądzom z odszkodowania, udało się przystosować dom dziewczynki do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Ułatwiło to codzienne funkcjonowanie jej opiekunów, którzy każdego dnia z należytą troską dbają o komfort życia córeczki. Teraz kąpiel, czy przemieszczanie się po schodach nie stanowią problemu. Wcześniej – było to nie lada wyzwaniem.

Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie – kto może pomóc w wyliczeniu kwoty odszkodowania?

Czy wiesz ile odszkodowania Ci się należy? Wyliczenie kwoty odszkodowania nie jest proste – wymaga doświadczenia oraz starannego przygotowania. Córeczka Agnieszki i Tomasza uzyskała odszkodowanie, obecnie otrzymuje też miesięczną rentę. Skontaktuj się z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych oraz skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Zadzwoń 722 080 080 i bądź spokojny o przyszłość swojej rodziny.

bezpłatna konsultacja prawna

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl