odszkodowaniaHome
odszkodowanieOdszkodowania
powypadkowe
kancelaria odszkodowawczaBłędna
diagnostyka prenatalna
kancelaria odszkodowawczaUrazy i błędy
okołoporodowe
kancelaria odszkodowawczaOdszkodowanie za
błąd lekarski
prawo spadkowePrawo
spadkowe
kancelaria odszkodowawczaWypadek
przy pracy
kancelaria odszkodowawczaWypadki
rolnicze
krop pytania i odpowiedziPytania i odpowiedzi
kancelaria odszkodowawczaBlog
kancelaria odszkodowawczaKontakt

Blog

Odszkodowanie za pęknięcie kroczaOdszkodowanie za pęknięcie krocza

Pęknięcia krocza przy porodzie III i IV stopnia

Kobiety niechętnie mówią o problemach wynikających z pęknięcia krocza 3 i 4 stopnia. Sytuacja staje się szczególnie trudna gdy zastosowane leczenie nie przynosi pożądanego efektu, dochodzi do uszkodzenia zwieraczy, a w konsekwencji do nietrzymania stolca po porodzie – NS.

→ Czy podczas Twojego porodu doszło do pęknięcia krocza III lub IV stopnia? Koniecznie zadzwoń do nas tel. 722 080 080

Brak możliwości przewidywania zdarzeń i kontroli nad funkcjonowaniem własnego ciała odbiera poczucie pewności i bezpieczeństwa. Zmienia też, zazwyczaj w sposób drastyczny, sposób funkcjonowania w życiu rodzinnym, zawodowym jak również towarzyskim. Nierzadko prowadzi do samotności i depresji.

Pęknięcie krocza 3 stopnia, historia naszej klientki:

Kilka dni temu, podczas wieczornego spaceru, usłyszałam dramatyczną opowieść młodej kobiety o tym, jak radość oczekiwania na narodziny dziecka zamieniła się ból i cierpienie. Kobieta siedziała w parku, na plenerowej siłowni. Nie ćwiczyła. Wokół nas były tylko samotne drzewa i ciemność. I być może ta intymna atmosfera wieczornego parku zachęciła ją do rozmowy i zwierzeń.

„Niedawno urodziłam córeczkę. Zdrową, dużą i śliczną, podobnie jak jej starsza siostra – zaczęła nieśmiało kobieta. Jest takie stare przysłowie – dodała po chwili, że dziewczynki odbierają urodę… – znów zamyśla się, patrzy w ciemność. … bardzo kocham swoje dzieci i żałuję, że tak nieudolnie im to okazuję. Pamiętam ostatnie USG, gdy wpatrywałam się w monitor obserwując, jak to określił lekarz, moją dorodną córkę. Właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszałam, że ciąża prawdopodobnie będzie zakończona cesarskim cięciem.

Nie wiem, dlaczego w szpitalu zadecydowano inaczej? A później zaczął się ten koszmar… krwotok, szycie, wizyty u proktologów, ciągle pogarszający się stan, brak efektów leczenia i niewiara w sens dalszych prób… Niestety, doszło do pęknięcia krocza przy porodzie 3 stopnia. Psycholog próbuje przywrócić mi motywację do dalszego leczenia. Nie wiem jednak jak długo będę mogła kontynuować terapię… Wkrótce skończy się urlop macierzyński, a wraz z nim regularne wpływy na konto. Nie wiem, co robić? Nie wiem, czy wystarczy mi siły, by wrócić do pracy, lecząc się jednocześnie i jeszcze te pieluszki pod biurową sukienką… paraliżujący lęk, bo wszystko może się zdarzyć.”

 

bezpłatna konsultacja prawna

Jak uzyskać odszkodowanie za pęknięcie krocza? Gdzie szukać pomocy? 

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań z polis OC placówek medycznych lub lekarzy. Jeśli ucierpiałaś na skutek błędów medycznych – pęknięcia krocza przy porodzie 3 lub 4 stopnia i chciałabyś uzyskać informację, czy przysługuje Ci odszkodowanie – skontaktuj się z nami. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

Odnosimy sukcesy w walce o odszkodowanie za pęknięcia krocza!

Pieniądze z odszkodowania za pęknięcie krocza, które możemy wywalczyć być może nie rozwiążą wszystkich Twoich problemów, mogą jednak uwolnić Cię od konieczności myślenia o ich braku, abyś mogła skupić się na odzyskaniu zdrowia i wiary w lepszą przyszłość.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej w związku z pęknięciem krocza 3 lub 4 stopnia skontaktuj się z nami. Dysponujemy doświadczeniem niezbędnym do zrozumienia skomplikowanych zagadnień medycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia odszkodowań, w tym zwłaszcza związanych z błędami medycznymi przy poradzie. Możemy Ci pomóc uzyskać należne Tobie świadczenia. Wystarczy jeden telefon, aby bezpłatnie skonsultować Twoją historię i ocenić jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się, znamy się na tym. Zadzwoń teraz, a nasi specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę opieką.

bezpłatna porada

Jak uzyskać pomoc w uzyskaniu odszkodowania za pęknięcie krocza?

Wystarczy zgłosić się do nas, przesłać dokumentację medyczną, aby ustalić czy są podstawy do uzyskania odszkodowania za pęknięcie krocza.

Wystarczy Twój jeden telefon lub mail do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Zadzwoń teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl